Planujesz kupić samochód marki Opel? Sprawdź historię pojazdu, który chcesz zakupić. Darmowe sprawdzenie VIN Opel pomoże Ci uzyskać wszystkie istotne informacje dotyczące pojazdu.

Darmowe sprawdzenie VIN Opel – Sprawdź przeszłość pojazdu.

Opel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, nie tylko w Polsce ale i na świecie. Zawdzięcza to głównie swoim flagowym modelom, które zaspokajały motoryzacyjne oczekiwania potencjalnych użytkowników.

Historycznie, najpopularniejszymi modelami były:

 • Opel „Doctorwagen” – który swój debiut miał w 1909 roku i zdobył szczególne uznanie wśród lekarzy. Jego niewielka moc mogła zniechęcać do zakupu, lecz niska cena dawała dużą przewagę nad konkurencyjnymi modelami.
 • Opel 18/50PS – stworzony mimo I wojny światowej, w której koncern musiał się zająć głównie produkcją samochodów ciężarowych.
 • Opel 4/12PS, który jako pierwszy został stworzony w produkcji masowej. Dzięki produkcji taśmowej, cena auta i trafiła do większej ilości osób.
 • Opel Admiral – wyprodukowany w 1937 roku prezentował komfort prowadzenia auta wraz z wysoką mocą. Auto mogło zaprezentować aż 75KM, co na ówczesne czasy było naprawdę dobry wynikiem. Po wybuchu II wojny światowej, auto zostało wycofane z produkcji.
 • Opel Kadett, który w 1962 został odświeżony i zaprezentowany pod modelami
  Opel Kadett A, Opel Kadett B, oraz model z najmocniejszym silnikiem Opel Kadett C.
 • Opel Vectra – powstał dla potencjalnych odbiorców klasy średniej, lecz trafił również do wyższych klas społecznych. Jego produkcja zakończyła się w 2008 roku więc na portalach ogłoszeniowych możemy znaleźć wiele ofert sprzedaży tego właśnie modelu.
 • Opel Astra – której produkcja trwa do dziś, a jej głównym zadaniem było zastąpienie Kadetta. Auto odniosło sukces na rynku, dzięki czemu powstaje już V generacja tego modelu.
 • Opel Insignia, aktualnie jeden z flagowych modeli, który zstąpił model Vectra. Posiada trzy typy nadwozia : 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowy liftback oraz 5-drzwiowy kombi.
 • Opel Adam – Zaprezentowany w 2012 roku i nazwany na cześć Adama Opla (założyciela Firmy). Jak twierdzi producent, każdy użytkownik ma duży wpływ na wyposażenie swojego pojazdu.

Darmowe sprawdzenie VIN Opel poznać prawdziwą historię pojazdu. W numerze VIN znajduje się wiele zakodowanych informacji takich jak: wyposażenie, kolor lakieru czy pochodzenie. Nie wiesz, gdzie znaleźć VIN? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki na stronie www.numervin.com.

Przed zakupem Opel warto sprawdzić dzięki VIN historię pojazdu.