Sprawdzenie VIN w Opel

Opel to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawanych marek samochodowych na świecie. Początki nie wskazywały jednak, że firma Adama Opla zajmować będzie się branżą motoryzacyjną. Pierwszymi produktami były… maszyny do szycia. Droga do produkcji aut była kręta i prowadziła jeszcze przez, między innymi, wytwarzanie rowerów. Osoby odpowiedzialne za działalność przedsiębiorstwa doskonale wyczuły jednak potrzeby rynku i zdecydowały się na próbę podbicia rynku motoryzacyjnego.

Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Odważne decyzje i innowacyjne pomysły spowodowały, że Opel stał się jednym z najbardziej popularnych aut na rynku. Na przestrzeni lat duży sukces odnosiło wiele modeli. Prawdziwym hitem okazał się jednak niepozorny Opel Kadett. Skąd wziął się jego sukces? Duża w tym zasługa wielu dostępnych jednostek napędowych, a także różnych wersji, takich jak np. cabrio. Na wspomnianym modelu starano się wyprodukować nowe wersje, które jednak nie osiągnęły takiego sukcesu. Ostatecznie Kadett zostaje zastąpiony przez Opla Astrę. W zamyśle jest to „standardowy”, tzn. najpopularniejszy model marki. W chwili obecnej na rynku dostępna jest piąta wersja popularnej Astry.

Opel w Polsce cieszy się bardzo dobrą opinią. Mechanicy twierdzą, że jest to pochodna dobrej jakości wykonania auta, jego niewysokich cen na rynku wtórnym, a także dużej dostępności na rynku. Nie da się ukryć, że na drodze mijają nas dziesiątki takich modeli jak Insignia, Meriva, Zafira, Adam, Mokka, Corsa czy wspomniana już Astra. Zapotrzebowanie na rynku powoduje, że auta z okrągłym znaczkiem przeciętym błyskawicą stają się częstym łupem złodziei. Chcesz mieć pewność, że Twój samochód zawsze zmieniał właścicieli w sposób legalny? Pomóc może jedynie sprawdzenie VIN w Opel. Rozkodowanie VIN można wykonać w salonie lub na naszej stronie. W jaki sposób? Wystarczy, że znajdziesz swój Vehicle Identification Number (sprawdź, gdzie umiejscowił go producent) i wpiszesz go w poniższe pole. Resztę pracy wykonamy osobiście, po czym udostępnimy Ci za darmo najważniejsze informacje dotyczące historii Twojego pojazdu.

Przed zakupem Opel warto sprawdzić dzięki VIN historię pojazdu.